Przedstawiciel Handlowy

Oferta pracy dodana przez: Monika Prv, w kategorii: Obsługa klienta

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Monika Prv, w dniu: 2021-07-09

Pełna treść ogłoszenia:

DOBRE BO LOKALNE by loocalio.com

Loocalio to platforma, gdzie lokalni przedsiębiorcy mogą pokazać się lokalnej społeczności.

Mieszkańcy znajdą tutaj: informacje o promocjach, wydarzeniach oraz w łatwy sposób mogą skontaktować się z przedsiębiorcą prowadzącym działalność.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Do naszego zespołu szukamy dynamicznej i nastawionej na wyniki osoby w sprzedaży B2B.

  • uwielbiasz wyzwania,
  • nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych,
  • wiesz, że dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu możesz osiągnąć sukces,
  • nie interesuje Cię praca za mniejsze pieniądze niż 10 tys. zł/miesięcznie oraz więcej.

Nie oczekujemy od Ciebie udokumentowanego doświadczenia sprzedażowego.

Jeśli nawet jesteś studentem i chcesz zarabiać porządne pieniądze, a do tego jesteś pełen pomysłów i energii, to świetnie - ta praca jest dla Ciebie!

 Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie Klientów i budowanie sieci sprzedaży.
  • Pozyskiwanie informacji potrzebnych do przygotowania oferty handlowej.
  • Umawianie i odbywanie spotkań.
  • Przygotowanie i realizacja planów sprzedażowych.
  • Monitorowanie działań konkurencji.
  • Dbanie o najwyższą jakość standardów obsługi Klienta.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
  • Udział w szkoleniach handlowych.
  • Przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych oraz raportów.

Jakich umiejętności od Ciebie oczekujemy?

  • Obsługę komputera umożliwiającą swobodną pracę.
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej.
  • Komunikatywność, otwartość, życzliwość oraz wysoką kulturę osobistą.
  • Zaangażowanie i nastawienie na zarobienie minimum 10 tys. zł miesięcznie.
  • Dobrą organizację czasu pracy.
  • Kreatywność i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.
  • Konsekwencje w dążeniu do realizowania założonych celów.
  • Umiejętności perswazyjne i negocjacyjne.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B.
  • Pewność siebie z nastawieniem na realizację celu sprzedażowego.
  • Predyspozycje handlowe będą bardzo pożądanym atutem.

Naszym Przedstawicielom Handlowym oferujemy:

  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Elastyczny czas pracy - interesuje nas efektywność!
  • Pracę przy prężnie rozwijającym się projekcie.
  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od realizacji wyznaczonych celów.
  • Pracę zdalną i w terenie.
  • Niezbędne narzędzia i materiały do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja.loocalio@gmail.com

wraz z dołączoną klauzulą:

Etapy rekrutacji:

Etap I

Aplikujesz na adres e-mail: rekrutacja.loocalio@gmail.com

Dostajesz od nas zadanie do wykonania.

Etap II

Egzamin.

Etap III

Umowa, szkolenie i wdrożenie.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami w procesie rekrutacji.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Cieszyn

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: rekrutacja.loocalio@gmail.com

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBielskoBiała.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty