PRACOWNIK DS. WERYFIKACJI DANYCH

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Proficredit, w kategorii: Administracja biurowa

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Proficredit, w dniu: 2019-01-10

Pełna treść ogłoszenia:

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Działamy na polskim rynku od prawie 15 lat. Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek ratalnych dla klientów detalicznych, jak i przedsiębiorców. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy już ponad 410 tysięcy pożyczek na łączną wartość prawie 4 miliardów złotych.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • profesjonalną, telefoniczną obsługę naszych klientów zgodnie ze standardami firmy
  • weryfikację zgodności danych
  • wprowadzanie informacji do wewnętrznego systemu

WYMAGANIA:

Zobacz, czy to Twój profil:

  • lubisz pracę z ludźmi i swobodnie nawiązujesz relacje,
  • masz dobrą dykcję i potrafisz płynnie się wypowiadać,
  • podchodzisz do pracy odpowiedzialnie, z pełnym zaangażowaniem i optymizmem,
  • i jeszcze jedno: obsługa komputera nie jest Ci obca? :)

Świetnie, dołącz do nas już dziś!

Nie posiadasz doświadczenia? Nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy! :)

FIRMA OFERUJE:

Co zyskujesz?

  • współpracę w oparciu o długoterminową umowę zlecenie z atrakcyjną stawką godzinową,
  • możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego w dużej firmie finansowej,
  • poznanie standardów obsługi klienta w międzynarodowej Spółce,
  • współdziałanie z profesjonalnym i młodym zespołem, który zawsze służy wsparciem :)

JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE:

Jeśli chcesz, abyśmy rozważyli Twoją kandydaturę, nie zapomnij wpisać w CV obowiązującej klauzuli zgody

(wzór znajdziesz poniżej)

Aplikuj, klikając w przycisk aplikowania lub przesyłając życiorys na niżej podany link:

KONTAKT:

Każda aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata.

Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Browarna 2 w Bielsku-Białej.

Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/ Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są na stronie: https://proficredit.pl/ochrona-danych-osobowych-kandydaci/

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

www.proficredit.pl

rekrutacja@proficredit.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 0334996019, E-mail: rekrutacja@proficredit.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBielskoBiała.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty