Praca przy Komputerze | Nawet 2500 zł netto na start

Oferta pracy dodana przez: Teotincompany, w kategorii: Marketing

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Teotincompany, w dniu: 2021-02-26

Pełna treść ogłoszenia:

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.

Poszukuję partnerów do współpracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/Reklamy

Co oferujemy?

Praca odbywa się na podstawie UMOWY
Wynagrodzenie w wysokości 2400 - 10500 PLN - uzależnione od zaangażowania
Wysokie, regularne wynagrodzenie przy stałej współpracy
Pracę zdalną, nie musisz wychodzić z domu
Narzędzia oraz gotowe szkolenia dla osób bez doświadczenia - Szkolimy od A do Z
Zdobycie nowych kompetencji dot. marketingu internetowego
Regularne szkolenia online
Elastyczne godziny pracy
Możliwość pracy w formie dodatkowej lub stałej
Pełne wsparcie osoby wprowadzającej
Świetną atmosferę oraz wsparcie całego zespołu
Wymagania:

Ukończone 18 lat
Obywatelstwo polskie
Aktualne zamieszkanie na terenie Polski
Komputer lub smartfon z dostępem do internetu
Obsługa komputera na poziomie podstawowym
Sumienność, zaangażowanie i chęć do rozwoju
Opis Stanowiska:

działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku
nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,
obsługa Klienta,
tworzenie narzędzi reklamowych,
praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.
Możliwość atrakcyjnych zarobków:

Na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.
U nas nie ma górnej granicy zarobków dlatego już po około 2-3 miesiącach masz możliwość zarobków - 5 000 PLN a w kolejnych miesiącach - 10 500 PLN i więcej miesięcznie.
Wszystko uzależnione od Twojego zaangażowania
Chcesz więcej uzyskać więcej informacji i dołączyć do projektu ?

1. Napisz do mnie bezpośrednio prywatną wiadomość na moim FB (link znajdziesz poniżej lub/i klikając przycisk obok)
2. Dodaj mnie do znajomych- ułatwi mi to kontakt z Tobą i szybciej odpowiem (dostaje dużo wiadomości)
3. Przedstawię Ci szczegóły oraz umówimy się na wstępną rozmowę.

Link do mojego profilu na FB:

Dodatkowe informacje:

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: teotincompany@interia.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBielskoBiała.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty